CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ PIĄTKOWO
Strona główna  |  Kontakt linki  |  śledź nas na facebook
Dyrektor Centrum Integracji Społecznej Piątkowo
Specjalista pracy socjalnej

Anna Stachowiak
tel: 61 823 45 02, 61 668 24 11
email: anna.stachowiak@etap.org.pl


Zastępca Dyrektora Integracji Społecznej Piątkowo
Opiekun warsztatu opieki nad osobą starszą i niepełnosprawną

Monika Wachowiak
tel: 514 768 509
email: monika.wachowiak@etap.org.pl


Pracownik socjalny

Zuzanna Furmańczak
zuzanna.furmanczak@etap.org.pl
tel: 61 823 45 02


Referent ds. finansowo - księgowych
Justyna Nowak
tel: 61 668 24 11
email: justyna.nowak@etap.org.pl


Nauczyciel edukacji komputerowej
Administrator sieci komputerowej

Tomasz Krzyminiewski
tel: 61 823 45 02
email: tomasz.krzyminiewski@etap.org.pl


Opiekun warsztatu ogrodniczego
Dagmara Ratajczak
tel: 690 432 919
email: dagmara.ratajczak@etap.org.pl


Asystentka opiekuna warsztatu opieki nad osobą starszą i niepełnosprawną
Renata Raszewska
tel: 517 045 512
email: renata.raszewska@etap.org.pl


Opiekun warsztatu porządkowego
Dorota Siekacz
tel: 61 628 2150
     +48 514 768 512
email: dorota.siekacz@etap.org.pl


Opiekun warsztatu produkcyjnego
Magdalena Wyrzykiewicz
tel: 504 585 755
email: magda.wyrzykiewicz@etap.org.pl


Opiekun warsztatu konserwacji terenów zewnętrznych
Sandra Walczak
tel: 61 823 45 02
email: sandra.walczak@etap.org.pl


Psycholog
Katarzyna Rawska
tel: 61 823 45 02
email: katarzyna.rawska@etap.org.pl


Doradca zawodowy
Justyna Skrzypacz
tel: 61 823 45 02
justyna.skrzypacz@etap.org.pl


Kierowca - Zaopatrzeniowiec
Dominik Trawka
email: dominik.trawka@etap.org.pl
Copyright © 2013 etap.org.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie: Tomasz Krzyminiewski
Kadra Centrum

Znajdź nas na facebooku

Certyfikacja i Promocja Podmiotów Ekonomii Społecznej
Aktualności
Zajęcia edukacyjne
Kadra
Partnerzy
Galeria
Media
Kontakt
Zajęcia edukacyjne
ISZOK
Warsztat porządkowy
Warsztat ogrodniczy
Warsztat opieki
Warsztat KTZ
Referencje
Oferta dla pracodawców
O nas
ul. Skwierzyńska 1, 61 - 615 Poznań, tel. (61) 890 55 06